Paintball

 

Üldinfo

Vanusepiirang: sobib al 14.eluaastast,

Mängu tüüp: õues mängitav värvikuulidega militaarmäng,

Varustus: värvikuulid, paintballi relvad, kinnised maskid, kindad, militaarsed pealisriided, naistele soovi korral rindkere kaitsevestid,

Mänguala: üle Eesti põneva maastikuga metsades ja vanades sõjaväeosades, Tallinnas korraldame Männikul vanas sõjaväeosas,

Mängu eesmärk: täita ette antud militaarülesanne ja samal ajal lasta vastasmängijaid, et neid mängust välja saada,

Ühe mängu pikkus: sõltub mängijatest, keskmiselt 10-15 minutit, tavaliselt on ühel üritusel umbes 6-10 missiooni sõltuvalt värvikuulide kogusest,

Mängijate arv: miinimum 8 inimest, maksimum 30 inimest, suurema grupi puhul mängitakse vahetustega või turniirina,

Peoruum: mäng toimub vabas õhus, piknikuvormis, meie võtame kaasa pika laua, paar pikka pinki, vajadusel püstitame telk-varjualuse,

Sünnipäevakutsed: e-kutsed ja prinditavad kutsed,

Toitlustus: söök-jook ja ühekordsed nõud tuleb kaasa võtta,

Ettemaks: 50 eur 2 päeva jooksul peale broneeringu tegemist. Ettemaksu ei tagastata kui broneering tühistatakse vähem kui 2 nädalat enne ürituse toimumist, küll aga pakutakse asendusaega 1 x 1 kuu jooksul esmaspäevast-neljapäevani, sel juhul läheb uue aja juurde ka kogu ette makstud summa,

Oluline info: mängitakse tavapärases õuemängule sobivas riietuses ja jalanõudes, oma riiete peale pannakse militaarsed pealisriided. Broneerijatel ja mängijatel on kohustus iseseisvalt tutvuda reeglitega ja neid järgida.

Mäng sobib: vaba aja veetmiseks, sünnipäevaks, klassidele, spordigruppidele, poissmeeste- ja tüdrukuteõhtuks, firmapeoks, meeskonna- ja taktikatreeninguteks, riigikaitse õppeks jne.

Avalehele Broneeri Üles

 

Kirjeldus

Paintball on militaarmäng, mida mängitakse õues, varjutakse looduslike elementide (puud, künkad, kivid jne) või hoonete taha ja laskemoonaks kasutataksevärvikuule. Kuna tegemist on kuulimänguga, siis seetõttu tuleb arvestada, et mängus võib saada ka haiget ning sinikaid ning vigastuste vältimiseks tuleb osalejatel rangelt täita ohutusnõudeid. Seetõttu on ka kehtestatud vanusepiirang – Paintballi võib mängida alates 14.eluaastast! Üks mäng kestab sõltuvalt missioonist ja mängijatest 10-15 minutit. Õues on mänguala suurem kui sisesaalis ja seetõttu on hea mängida alates 10 inimesest, kui on rohkem kui 30 mängijat, siis mängitakse vahetustega. Mängitakse elude peale, kes mängus pihta saab läheb mängust välja ja osaleb jälle järgmises mängus. Varustuse kasutamist, erinevaid mänguülesandeid ja ohutusnõudeid selgitab mängijatele ürituse alguses Paintballi instruktor. Mängureeglid ja ohutusnõuded on mängijatele kohustuslikud, mängijad mängivad omal vastutusel. Oma riiete peale pannakse militaarsed pealisriided, kätte kindad, pead ja nägu kaitstakse kinnise kiiver-maskiga.

Paintballi mängualad Tallinnas, on Männikul vanas sõjaväeosas. Kuid vastavalt kliendi soovile korraldame Paintballi üritusi ka igal pool mujal üle Eesti, nii oleme korraldanud üritusi nii saartel, metsades, kliendi koduõuel, avalikel üritustel, turismitaludes jne.

NB! Selleks, et Paintballi mäng oleks ohutu, tuleb kõikidel osalejatel rangelt täita ohutusreegleid. Ohtusreegleid tutvustab enne mänge instruktor, need on kõigile eelnevaks tutvumiseks välja panud ka kodulehele …

Söömine toimub vabas looduses, meie võtame kaasa pika laua, paar pikka pinki, vajadusel püstitame ka telk-varjualuse. Soovi korral saate maapinnale panna oma kaasavõetud presendi või kile. Kogu üritus toimub piknikuvormis. Kaasas võib olla ka oma grill, kuid nii grilli kui selle vahendeid saab ka meie käest rentida (peab ette tellima).

Paintballi mäng sobib põnevaks ajaviiteks sõpradega, perega, kooli- või töökaaslastega. Eriti populaarne on see aga sünnipäevade tähistamiseks, poissmeesteõhtuks, meeskonna- ja pingetaluvuse treeninguks.

Paintballi mänge on võimalik kombineerida ka teiste mängudega nagu nt orienteerumine, AirSofti täpsustiir, Pommikohver jne

Avalehele Broneeri Üles

Hinnad

NB! Kõik paketid sisaldavad: instruktor-kohtunikku, paintballi relvi, kinniseid mask-kiivreid, militaarseid pealisriideid, kindaid, kaasa võtame ka pika laua, paar pikka pinki, kui ilm nõuab, siis püstitame telk-varjualuse.

PAKETID

1. LASTE SÜNNIPÄEV – 6 Paintballi kergemat missiooni, kestvus 3 tundi, hind 200 eur kuni 10 mängijat, iga lisamängija juurde 20 eur (hinnas igale mängijale 250 värvikuuli, lisakuulid 3 eur/100 värvikuuli), sünnipäevalapsele karbitäis paugutajad, missioonidesse lisame natuke kärtsu-mürtsu.Võimalik juurde osta tossu ja pauku.

2. TÄISKASVANUTE ÜRITUS – 4 Paintballi raskemat missiooni, kestvus 3 tundi, hind 200 eur kuni 10 mängijat, iga lisamängija juurde 20 eur (hinnas igale mängijale 200 värvikuuli, liskuulid 3 eur/100 värvikuuli), missioonidesse lisame paugutajaid, võimalik juurde osta tossu ja pauku.

3. POISSMEESTEPIDU- 5 Paintballi erimissiooni spetsiaalse poissmeeste programmiga (kodu kaitsmine, naise päästmine jmt), kestvus 2 tundi, hind 200 eur kuni 10 mängijat, iga lisamängija juurde 20 eur (hinnas igale mängijale 200 värvikuuli, liskuulid 3 eur/100 värvikuuli), missioonidesse lisame paugutajaid, võimalik juurde osta tossu ja pauku.

NB! Ürituse miinimumhind sõltumata osalejate arvust on 200 eur!

NB! Väljaspool Tallinnat toimuvale üritusele lisandub kütusekulu!

Kui soovite üritust väljaspool Tallinnat, siis kirjutage palun: info@actiongames.ee

Kui soovite üritust Tallinnas, siis vajuta sinist nuppu Broneeri

Avalehele Broneeri Üles

 

Toitlustus

Palume kaasa võtta söök-jook ja ühekordsed nõud.

Avalehele Üles

 

Lisateenused

Peole on võimalik juurde tellida:

diplomid 1 eur/tk

medalid 5 eur/tk

karikad 15 eur/tk

erinevad tossupommid/lõhkepaketid/paugutajad 1- 4 eur / tk

grilli rent 10 eur

grilli rent ja kott sütt 20 eur

Tellimus palume edastada vähemalt 4 päeva enne pidu info@actiongames.ee

Avalehele Üles

 

Broneerimine

Kui soovite üritust väljaspool Tallinnat, siis kirjutage palun: info@actiongames.ee

Kui soovite üritust Tallinnas, vajuta siia Broneeri
Kui te ei leia sobivat paketti, siis palun kirjutage info@actiongames.ee, helista (+372) 55 56 25 25.

Avalehele Broneeri Üles

 

Maksmine

1. Peale broneeringu tegemist palume tasuda 2 päeva jooksul ettemaks 50 eur. Ettemaksu mittemaksmisel broneering tühistatakse.
2. Tasuda saab kohapeal sularahas või internetipangas ülekandega!

Ülekande puhul kirjutada selgitusse ürituse toimumise kuupäev, kellaaeg (ja sünnipäevalapse nimi).

NÄIDE:
Saaja
: ACTION GAMES OÜ
Arveldusarve: EE932200221016995687 (Swedbank),
Selgitus: 21.veebruar kell 14.30, Karl Hans.

3. Juhul kui Te soovite broneeringut tühistada vähem kui 2 nädalat enne ürituse toimumist, siis 50 eur ettemaksu Teile ei tagastata. Samas pakume vabade aegade olemasolul ühte asendusaega esmaspäevast-neljapäevani. Asendusaeg tuleb ära kasutada 1-he kuu jooksul alates ärajäänud ürituse kuupäevast, asendusajale viiakse üle ka kogu ettemakstud summa. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

4. Kohapeal on võimalik tasuda AINULT SULARAHAS, kaardimakseid ei ole võimalik teostada.

Avalehele Broneeri Üles

 

Kutsed

Alla 14.aastased mängijad peavad mängima tulles kaasa võtma lapsevanema kirjaliku nõusoleku:
Lapsevanema nõusolek

Täidetavd PDF-kutsete variandid leiate siit. Avage kutse Acrobat Readeris, täitke lüngad, seejärel kas prindite või salvestate ja lisate e-kirjale.

Kutsed eesti keeles:
Paintballi kutse
Paintballi kutse Männikul kaardiga

Kutsed vene keeles:
Paintballi kutse rus
Paintballi kutse Männikul kaardiga rus

 

Avalehele Broneeri Üles

 

Pildid

Juhime tähelepanu, et meil on õigus kasutada reklaami eesmärgil mängudes tehtud pilte külastajatest.

Avalehele Broneeri Üles

 

Videod

Juhime tähelepanu, et meil on õigus kasutada reklaami eesmärgil mängudes tehtud videosid külastajatest.

Avalehele Broneeri Üles

 

Reeglid

Külastajad on kohustatud sisekorraeeskirjadest ja reeglitest kinni pidama!

REEGLID MÄNGIJALE
Paintballis on võimalik saada haiget, sinikaid ja muid vigastusi! Vigastuste vältimiseks on kohustuslik täita kõiki ohutusreegleid ja Reballi instruktori korraldusi:

1. Puhkealal on relvaga viibimine keelatud,
2. Puhkealalt väljudes on nägu ja silmi kaitsva maski kandmine kohustuslik,
3. Relvasid ilma instruktori loata puutuda ei tohi, relvaga võib lasta ainult mängu ajal,
4. Mäng algab ja lõpeb instruktori vile peale,
5. Teisi mängijaid ei tohi tulistada lähemalt kui 1 meeter,
6. Pihta saades või soovides mängust lahkuda tuleb käsi üles tõsta, hoida relvatoru põranda suunas ja liikuda koheselt kaitsevõrgu taha. Enne puhkealasse sisenemist tuleb relv ära panna selleks ettenähtud kohta, kaitsemaski võib ära võtta alles puhkealas,
7. Kui midagi jääb arusaamatuks, siis tuleb küsimusega pöörduda koheselt instruktori poole,
8. Mängudes osalemine ei ole kohustuslik, seega võib alati mängu pooleli jätta või mängudes mitte osaleda ja viibida puhkealas,
9. Üritus algab instruktoripoolse instruktaaziga, kus räägitakse kõik reeglid ja mänguinfo põhjalikult üle. Instruktaazi tähelepanelik kuulamine on kohustuslik! Kõik täiendavad küsimused on alati teretulnud!
10. Instruktoril on õigus mängijaid mängu mitte lasta kui selgub, et mängija on noorem kui 14. aastane või kui mängija rikub ohutusreeglid ja/või ei allu instruktori korraldustele.

BRONEERIJALE

Avalehele Broneeri Üles

 

Kontakt

TÄHELEPANU! PaintBalli mänge korraldame vaid ette broneerimisel kokku lepitud ajal ja kohas.

Telefon: (+372) 55 56 25 25

E-mail: info@actiongames.ee

Avalehele Broneeri Üles